top of page

11 Haz Cmt

|

Sujala Yoga (Dharma Yoga İstanbul)

Dharma Yoga Maha Sadhana

Aslı Uğur ile uzun ve tam bir Dharma Yoga uygulaması!

Dharma Yoga Maha Sadhana
Dharma Yoga Maha Sadhana

Saat ve Yer

11 Haz 2022 11:00 – 13:30 GMT+3

Sujala Yoga (Dharma Yoga İstanbul), 19 Mayıs Mahallesi, Kürkçü Sokak 23a, Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Misafirler

Etkinlik Hakkında

Maha Sadhana, yani Büyük Uygulama, Sri Dharma Mittra'nın 50 yıllık yoga pratiğinin bir ürünüdür. İki buçuk saat süren bu uygulamada asana (duruşlar), nefes kontrolü ve yönlendirmeli meditasyon ile birlikte yogik uyku (derin gevşeme) pratiklerini deneyimleyeceksiniz. Uygulama 30 dakikalık yönlendirmeli nefes ve meditasyon çalışması ile başlayıp , 90 dakikalık asana pratiği ile devam edip 30 dakikalık yoga nidra (derin gevşeme) ile tamamlanacaktır.

Temel hiza prensiplerini bilen her katılımıcının kolaylıkla takip edeceği bir çalışma olacaktır.

30’ Nefes Kontrolü ve Yönlendirmeli Meditasyon

90’ Asana

30’ Yoga Nidra

YER:   

Sujala Yoga (Dharma Yoga İstanbul)

ADRES:   

19 Mayıs Mh. Kürkçü Sk. No: 23A Kozyatağı  (Kozyatağı Metro istasyonu 2 numaralı çıkışa veya Kozyatağı Acıbadem Hastanesi'ne 3 dakika yürüme mesafesindeyiz. Ara sokaklarda araç park etmek için yer bulabilirsiniz.)  

UZMAN:   

Aslı Uğur  

İLETİŞİM:   

+90 532 701 31 47  

TARİH ve SAAT:  

11 Haziran 2022, Cumartesi

11:00-13:30

ÜCRET: 

Sujala Yoga Üyeliği devam edenler için: 150₺ (Stüdyo veya Zoom)

Dışarıdan katılım: 200₺ (Stüdyo)

Zoom üzerinden katılım: 150₺

⚡️Her seviyeden katılımcıya açıktır. Asanaların ve pranayama tekniklerinin farklı seviyedeki aşamaları gösterilecektir. Her katılımcının kendi sınırlarının farkında olması ve asanaların bedenine uygun aşamasında kalması gerekmektedir.

⚡️Herhangi bir sağlık probleminiz varsa veya yoga çalışmalarına yeni başladıysanız etkinliğe ön kayıt yaptırmadan önce bizimle iletişime geçin.  

⚡️10 Haziran 2022 Cuma gününe kadar en az 4 kayıt gerekmektedir. Yeterli kayıt olmaz ise etkinlik iptal edilerek ücret iadesi sağlanacaktır.

⚡️Sadece nakit (havale) ödeme alınabilmektedir. İptallerde ücret iadesi mümkün değildir.  

Aslı Uğur kimdir? 

Yogaya 2004 yılında başladı. 2016 yılında Zeynep Aksoy'dan 200 saatlik Advayta Yoga eğitimini tamamladı. Hart Lazer'dan 150 saatlik ileri seviye eğitimini alarak ilerledi.

2017 yılında Gülnihal Özdener ile pratiklere başladı ve Dharma Yoga ile tanıştı. Gülnihal ile bir yıl süren Dharma yoga çalışmasından sonra Guruji Sri Dharma Mittra'nın yanına giderek 500 ve 800 saatlik ileri seviye eğitimlerini tamamladı. Dharma yoganın kıdemli uzmanlarından Mark Kan ile çalışmaya ve kendine geliştirmeye devam etmektedir.

Derslerini Dharma Yoga olarak vermeye ve sürekli kıdemli Dharma Yoga öğretmenlerinin seminerlerine ve Sri Dharma Mittra'nın yanına giderek kendini geliştirmeye ve Guruji'nin öğretisini paylaşmaya devam ediyor.

Sri Dharma Mittra'nın da dediği gibi "Paylaşmak en büyük yardımdır".

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page