top of page

08 Ara Paz

|

SUJALA / Dharma Yoga İstanbul

Master Sadhana

Aslı ile geriye bükülmeleri keşfedin!

Master Sadhana
Master Sadhana

Saat ve Yer

08 Ara 2019 14:00 – 16:00

SUJALA / Dharma Yoga İstanbul, 19 Mayıs Mahallesi, Kürkçü Sokak 23a, Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Misafirler

Etkinlik Hakkında

Guruji Sri Dharma Mittra'nın yarım asırlık hizmetinin bir parçası olan Shiva Namaskar Vinyasa serilerini temel alan bu derste bedenin tamamını çalıştıran asanaları deneyimlerken daha fazla geriye bükülmeler üzerine odaklanacağız.

Geriye Bükülmeler gündelik yaşamdaki aktivitelerimizin tam tersi hareketleri içerdiği için hem fiziksel hem de duygusal olarak zorlayıcı olabiliyor. Alışık olduğumuzun zıttı yönünde hareket edeceğimiz bu atölye çalışması, zihinde de dönüştürücü bir etki yaratacak. Güvenli ve güçlü geriye bükülmelerde kaslarımızı nasıl kullanacağımızı ve aktive edeceğimizi öğreneceğiz.

Bu iki saatlik Master Sadhana, belirli odaklanma ve nefes teknikleri, bir buçuk saatlik asana pratiği ve sonundaki derin gevşeme ile fiziksel ve suptil bedeninin tamamen yenileneceği ve şifalandıracağı bir çalışmayı içermektedir.   

YER:   

SUJALA / Dharma Yoga İstanbul  

ADRES:   

19 Mayıs Mh. Kürkçü Sk. No: 23A Kozyatağı  (Kozyatağı Metro istasyonu 2 numaralı çıkışa veya Kozyatağı Acıbadem Hastanesi'ne 3 dakika yürüme mesafesindeyiz. Ara sokaklarda araç park etmek için yer bulabilirsiniz.)  

UZMAN:   

Aslı Uğur  

İLETİŞİM:   

+90 532 701 31 47  

TARİH ve SAAT:  

8 Aralık 2019, Cumartesi  14:00-16:00  

ÜCRET: 

150 ₺  (SUJALA Üyeleri için 120 ₺)  

⚡️Her seviyeden katılımcıya açıktır. Asanaların ve pranayama tekniklerinin farklı seviyedeki aşamaları gösterilecektir. Her katılımcının kendi sınırlarının farkında olması ve asanaların bedenine uygun aşamasında kalması gerekmektedir.   ⚡️Herhangi bir sağlık probleminiz varsa veya yoga çalışmalarına yeni başladıysanız etkinliğe ön kayıt yaptırmadan önce bizimle iletişime geçin.  ⚡️6 Aralık tarihine kadar en az 4 kayıt gerekmektedir. Yeterli kayıt olmaz ise etkinlik iptal edilerek ücret iadesi sağlanacaktır.  ⚡️Sadece nakit ödeme alınabilmektedir. İptallerde ücret iadesi mümkün değildir.  

Aslı Uğur kimdir? 

2005 yılında yogaya başladı, 2016 yılına kadar hem yurt içinde hem de yurt dışında farklı ekollerin pratiklerini deneyimledikten sonra 2016 yılında Zeynep Aksoy'dan 200 saatlik Advayta Yoga eğitimini tamamladı. 2017 yılında Gülnihal Özdener ile pratiklere başladı ve Dharma Yoga ile tanıştı. Gülnihal ile bir yıl süren Dharma Yoga çalışmasından sonra Guruji Sri Dharma Mittra'nın yanına giderek 500 ve 800 saatlik ileri seviye eğitimlerini tamamladı. Aynı zamanda Hart Lazer'dan 150 saatlik ileri seviye terapötik yaklaşım eğitimini de tamamladı.   

Derslerini Dharma Yoga olarak vermeye ve sürekli kıdemli Dharma Yoga öğretmenlerinin seminerlerine ve Sri Dharma Mittra'nın yanına giderek kendini geliştirmeye ve Guruji'nin öğretisini paylaşmaya devam ediyor. Sri Dharma Mittra'nın da dediği gibi "Paylaşmak önemsemektir".

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page