top of page

25 Oca Cum

|

SUJALA / Dharma Yoga İstanbul

Master Sadhana - İleri Seviye Uygulama (1)

Bedenin ve zihnin sınırlarını aşmaya hazır mısınız?

Master Sadhana -  İleri Seviye Uygulama (1)
Master Sadhana -  İleri Seviye Uygulama (1)

Saat ve Yer

25 Oca 2019 20:00 – 26 Oca 2019 00:00

SUJALA / Dharma Yoga İstanbul, 19 Mayıs Mahallesi, Kürkçü Sokak 23a, Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Guruji Sri Dharma Mittra'nın yarım asırlık hizmetinin bir parçası olan Shiva Namaskar Vinyasa 4. Seriyi temel alan bu derste bedenin tamamını çalıştıran asanaları deneyimleyeceksiniz; ters duruşlar, geriye bükülmeler, kalça açıcılar ve kol dengelerinde derinleşebilmek için birçok fırsatınız olacak. Dersin sonundaki 30 dakikalık yoga nidra (meditatif yogik uyku) ile fiziksel ve süptil beden tamamen yenilenip şifalanacak.

(Yoga pratiğine düzenli devam eden her seviyedeki katılımcıya açıktır. Duruşların seviyelere göre alternatifleri gösterilecek ve her katılımcı kendi ihtiyacına uygun olan versiyonu çalışma fırsatı bulacak.)

UZMAN: Gülnihal Özdener

İLETİŞİM: 0535 264 34 14

21 Aralık 2018, Cuma

20:00-22:00

ÜCRET : 100 TL

SUJALA Aktif Üye Ücreti: 80 TL

- Düzenli pratiği olan her seviyedeki katılımcıya açıktır. Asanaların ve pranayama tekniklerinin farklı seviyedeki aşamaları gösterilecektir. Her katılımcının kendi sınırlarının farkında olması ve asanaların bedenine uygun aşamasında kalması gerekmektedir.

- Herhangi bir sağlık probleminiz varsa veya yoga çalışmalarına yeni başladıysanız etkinliğe kayıt yaptırmadan önce bizimle iletişime geçin.

- 18 Aralık tarihine kadar en az 5 kayıt gerekmektedir. Yeterli kayıt olmaz ise etkinlik iptal edilerek ücret iadesi sağlanacaktır.

- Sadece nakit ödeme alınabilmektedir. İptallerde ücret iadesi mümkün değildir.

- Bu sayfa üzerinden e-posta adresinizi girerek ön kayıt yaptırmanız, listede öncelikli yer almanıza yardımcı olur; kesin kayıt ücret ödendikten sonra gerçekleşir.

Gülnihal Özdener

2009’dan beri yoga çalışmalarının içerisinde olan Gülnihal, 200 saatlik iki farklı uzmanlık programının ardından, 500 ve 800 saatlik ileri seviye uzmanlıklarını Dharma Yoga Center’da, ‘Life of a Yogi’ programlarıyla, Guruji Sri Dharma Mittra’nın yanında tamamladı.

Yıllar içerisinde başta Mark Kan, Yiannis Andritsos ve Yoshio Hama olmak üzere, kıdemli Dharma Yoga uzmanlarının seanslarına ve yoğun atölye/programlarına katılarak kendisini geliştirdi. Dharma Yoga Center’da Sri Dharma’nın yerine seanslar verdi. Bu alanda yetişmiş ve kendisini Dharma Yoga’ya adamış Türkiye’deki tek uzman olarak, kadim yoga değerlerini paylaşmaya ve sık sık Dharmaji’yi ziyarete giderek bilgisini artırmaya, deneyimlerini ilerletmeye devam ediyor.

www.gulnihalozdener.com

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page