top of page

22 Şub Cmt

|

SUJALA / Dharma Yoga İstanbul

Master Sadhana - İleri Seviye Uygulama

Bedenin ve zihnin sınırlarını aşmaya hazır mısınız?

Master Sadhana -  İleri Seviye Uygulama
Master Sadhana -  İleri Seviye Uygulama

Saat ve Yer

22 Şub 2020 17:00 – 19:00

SUJALA / Dharma Yoga İstanbul, 19 Mayıs Mahallesi, Kürkçü Sokak 23a, Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Misafirler

Etkinlik Hakkında

Guruji Sri Dharma Mittra'nın yarım asırlık hizmetinin bir parçası olan Shiva Namaskar Vinyasa serilerini temel alan bu derste bedenin tamamını çalıştıran asanaları deneyimleyeceksiniz; ters duruşlar, geriye bükülmeler, kalça açıcılar ve kol dengelerinde derinleşebilmek için birçok fırsatınız olacak. Asanalara ön hazırlık olarak yoğun nefes çalışmaları uygulanacak; dersin sonundaki 30 dakikalık yoga nidra (meditatif yogik uyku) ile fiziksel ve süptil beden tamamen yenilenip şifalanacak.

(Yoga pratiğine düzenli devam eden her seviyedeki katılımcıya açıktır. Duruşların seviyelere göre alternatifleri gösterilecek ve her katılımcı kendi ihtiyacına uygun olan versiyonu çalışma fırsatı bulacak.)

UZMAN: Gülnihal Özdener

İLETİŞİM: 0535 264 34 14

22 Şubat 2020, Cumartesi

17:00-19:00

ÜCRET: 

120 TL

SUJALA Üyeleri için:

90 TL 

  • Düzenli yoga pratiği olan ve hizalanma prensiplerini bilen her seviyedeki katılımcıya açıktır. 
  • Asanaların ve pranayama tekniklerinin farklı seviyedeki aşamaları gösterilecektir. Her katılımcının kendi sınırlarının farkında olması ve asanaların bedenine uygun aşamasında kalması gerekmektedir.
  • Herhangi bir sağlık probleminiz varsa veya yoga çalışmalarına yeni başladıysanız etkinliğe kayıt yaptırmadan önce bizimle iletişime geçin.
  • 20 Şubat tarihine kadar en az 5 kayıt gerekmektedir. Yeterli kayıt olmaz ise etkinlik iptal edilerek ücret iadesi sağlanacaktır.
  • Sadece nakit ödeme alınabilmektedir. Katılımcı tarafından yapılan iptalde ücret iadesi mümkün değildir.
  • Bu sayfa üzerinden e-posta adresinizi girerek ön kayıt yaptırdığınızda, kesin kayıt için gerekli bilgiler tarafınıza iletilecektir.

Gülnihal Özdener

2009’dan beri yoga çalışmalarının içerisinde olan Gülnihal, 200 saatlik iki farklı uzmanlık programının ardından, 500 ve 800 saatlik ileri seviye uzmanlıklarını Dharma Yoga Center’da, ‘Life of a Yogi’ programlarıyla, Guruji Sri Dharma Mittra’nın yanında tamamladı.

Yıllar içerisinde başta Mark Kan, Yiannis Andritsos ve Yoshio Hama olmak üzere, kıdemli Dharma Yoga uzmanlarının seanslarına ve yoğun atölye/programlarına katılarak kendisini geliştirdi. Dharma Yoga Center’da Sri Dharma’nın yerine seanslar verdi. Bu alanda yetişmiş ve kendisini Dharma Yoga’ya adamış Türkiye’deki ilk uzman olarak kadim yoga değerlerini paylaşmaya, sık sık Dharmaji’yi ve diğer öğretmenlerini ziyaret ederek bilgisini artırmaya, deneyimlerini ilerletmeye devam ediyor. 

www.gulnihalozdener.com

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page