top of page

29 Ara Cmt

|

SUJALA / Dharma Yoga İstanbul

Yoga Wheel Atölyesi

Yoga tekerleğini günlük pratiğinize nasıl dahil edeceğinizi öğrenmek istiyorsanız, bu atölye tam sizin için.

Yoga Wheel Atölyesi
Yoga Wheel Atölyesi

Saat ve Yer

29 Ara 2018 13:00 – 15:00

SUJALA / Dharma Yoga İstanbul, 19 Mayıs Mahallesi, Kürkçü Sokak 23a, Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Misafirler

Etkinlik Hakkında

Dharma Mittra'nın yaratıcılığı ile asana pratiğine uyarlanan yoga tekerleği, Dharmaji'nin oğlu Dov Vargas tarafından tüm dünyaya tanıtıldı. Stüdyomuzda, Dharma Yoga Wheel ve Dharma Mittra Classic Wheel markalarını temsil etmekteyiz.

Yoga tekerleğinin kullanım amacı, üst sırt bölgesini destekleyerek omuzların ve kürek kemiklerinin hareket alanını genişletebilmek, geriye bükülmelerde rahatlık sağlamaktır. Bu atölye çalışmasında, birkaç tur Surya Namaskar serisiyle beden ısıtılır; yoga tekerleğini kullanma prensipleri, her seviyeye uygun bir seansa entegre edilir. Katılımcıların beden hakimiyetine göre uygun versiyonlar gösterilir.

Yoga tekerleği, ileri seviye asana çalışmalarından önce, üst gövdeyi hazırlama ve ısıtma aracı olarak kullanılabilir; nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız veya püf noktalarını öğrenmek istiyorsanız mutlaka Yoga Wheel seansına katılın.

(Kendinize ait yoga tekerleğiniz varsa çalışma için yanınızda getiriniz; salonumuzda mevcut yoga tekerleklerinin kullanım önceliği, kendilerine ait yoga tekerleği olmayan üyelerimize verilir.)

UZMAN: Gülnihal Özdener

İLETİŞİM: 0535 264 34 14

29 Aralık 2018, Cumartesi

13:00-15:00

ÜCRET: 90 TL

SUJALA Aktif Üyeler için: 70 TL

- Düzenli pratiği olan her seviyedeki katılımcıya açıktır. Her katılımcının kendi sınırlarının farkında olması ve asanaların bedenine uygun aşamasında kalması gerekmektedir.

- Herhangi bir sağlık probleminiz varsa veya yoga çalışmalarına yeni başladıysanız etkinliğe kayıt yaptırmadan önce bizimle iletişime geçin.

- 14 Aralık tarihine kadar en az 5 kayıt gerekmektedir. Yeterli kayıt olmaz ise etkinlik iptal edilerek ücret iadesi sağlanacaktır.

- Sadece nakit ödeme alınabilmektedir. Şahsî iptallerde ücret iadesi mümkün değildir.

- Bu sayfa üzerinden e-posta adresinizi girerek ön kayıt yaptırmanız, listede öncelikli yer almanıza yardımcı olur; kesin kayıt ücret ödendikten sonra gerçekleşir.

Gülnihal Özdener

2009’dan beri yoga çalışmalarının içerisinde olan Gülnihal, 200 saatlik iki farklı uzmanlık programının ardından, 500 ve 800 saatlik ileri seviye uzmanlıklarını Dharma Yoga Center’da, ‘Life of a Yogi’ programlarıyla, Guruji Sri Dharma Mittra’nın yanında tamamladı.

Yıllar içerisinde başta Mark Kan, Yiannis Andritsos ve Yoshio Hama olmak üzere, kıdemli Dharma Yoga uzmanlarının seanslarına ve yoğun atölye/programlarına katılarak kendisini geliştirdi. Dharma Yoga Center’da Sri Dharma’nın yerine seanslar verdi. Bu alanda yetişmiş ve kendisini Dharma Yoga’ya adamış Türkiye’deki tek uzman olarak, kadim yoga değerlerini paylaşmaya ve sık sık Dharmaji’yi ziyarete giderek bilgisini artırmaya, deneyimlerini ilerletmeye devam ediyor.

www.gulnihalozdener.com

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page