COVID-19 nedeniyle alınan tedbirler gereği stüdyomuz ilgili Bakanlıklardan gelecek bir sonraki duyuruya kadar kapalıdır. Seanslarımız çevrimiçi platforma taşınmıştır. Bilgi ve kayıt için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Stüdyomuz Kozyatağı Metro 2 no'lu çıkışa 3 dakika yürüme mesafesindedir.

 

Seanslar öncesinde tanışmak ve bilgi almak isterseniz, lütfen bize ulaşın; randevu için gün ve saat belirleyelim.

İletişim:

Gülnihal Özdener

0535 264 34 14

SUJALA Yoga

0542 433 73 43

Adres:

19 Mayıs Mahallesi

Kürkçü Sokak

No: 23A

Kadıköy, İstanbul

ÖNEMLİ NOTLAR:

​​

  • Stüdyomuz seanslardan 30 dakika önce açılır.

  • Kayıt işlemleri seans başlamadan önce tamamlanır; ilk seansınıza seans saatinden 15 dakika öncesinde gelmeniz kayıt işlemini bitirmek için yeterlidir. 

  • Yoga çalışmaları zihinsel hazırlık isteyebilir; seans başlamadan en geç 5 dakika öncesinde salonda yerinizi alırsanız sükûnete bir adım daha yaklaşırsınız. ​

  • Seanslardan önce geç kalma ihtimaliniz varsa lütfen bize ulaşın. Seanslar vaktinde başlar ve kapılar kapanır; dışarıda kalmanızı istemeyiz.

  • Butik bir stüdyo olduğumuz için, seanslara ilk defa katılacaksanız mutlaka rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. İnternet sitemiz üzerindeki sistem ile veya telefonla bizi arayarak rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz.

  • İptal durumunda sitemizdeki mesaj baloncuğuna bilgi bırakabilirsiniz ya da iletişim numaramıza mesaj gönderebilirsiniz. Online katılım bedeli talep etmediğimiz için, habersiz iptaller eğitmenlerimizi zor durumda bırakıyor.

  • EN ÖNEMLİ NOT: Stüdyomuzda gerçekleşen yoga çalışmaları, beden sağlığı ve zihin dengesini amaçlamaktadır. Bu amaçlara ancak disiplin içerisinde ulaşılabilir. Stüdyo kuralları sayfamıza göz atmayı unutmayın. 😊🙏🕉